Srebrny medal MP w ujeżdżeniu

Aleksandra Popławska reprezentująca klub jeździecki Clarena Sports Club i niemieckiej hodowli, holsztyński ogier Capo 20 wywalczyli drugie miejsce w Mistrzostwach Polski w kategorii seniorów w konkurencji ujeżdżenia. Drugie miejsce w I półfinale oraz pierwsze miejsce z doskonałą notą 72,150% w przejeździe finałowym na 13 startujące pary. Gratulujemy i dziękujemy za piękne emocje!

W klasyfikacji generalnej MP młodych jeźdźców zawodniczka Alicja Stępień z SKJ OPTIMA na klaczy ECLECTICA uzyskała 8 miejsce. Gratulacje!

W kategorii juniorów dolnośląskie zawodniczki: Karolina Popławska LACOSTE M z Clarena Sports Club wywalczyła wysokie 8 miejsce, Patrycja Szelechowicz na TI AMO-P z Karkonoski Klub Jeździecki miejsce 17 a jej koleżanka klubowa Klaudia Szelechowicz na ROYAL RAQEL miejsce18. Gratulacje!

Dwie dolnośląskie zawodniczki: Martyna Bańska oraz Olga Mieszczak reprezentowały nasz region w Pucharze Polski Seniorów w klasie CC. Martyna Bańska z Karkonoski KJ na koniu MONSOON P w klasyfikacji generalnej zajęła wysokie 12 miejsce a Olga Mieszczak z KJ Michałów na koniu Bacardi miejsce 15. Serdeczne gratulacje!

Dolny Śląsk a dokładnie Ośrodek Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy w Wierzbnej koło Świdnicy, po raz trzeci był gospodarzem zawodów rangi Mistrzostw Polski i tym razem zawodów międzynarodowych w ujeżdżeniu. Piękna oprawa oraz doskonała organizacja to wizytówka tego miejsca. Dziękujemy za sportowe emocje oraz wspaniałe wrażenia z pobytu w Białym Lesie.