Kadra DZJ

Sezon 2020:

SKŁAD KADRY  Dolnego Śląska I półrocze 2020 rok

  •  Zuzanna Tyrawa, junior młodszy, KJ „Maximus”
  • Maksymilian Parkitny, junior, KJ „Maximus”
  • Patrycja Urbaniak, junior młodszy, KJ Jaroszówka
  • Zuzanna Społowicz, junior młodszy, KJ Jaroszówka
  • Michał Dubiniak, junior młodszy, JKS Jaroszówka
  • Matylda Dubiniak, junior, JKS Jaroszówka
  • Dominika Mączyńska, junior młodszy, LKS „Stragona”
  • Agata Piskadło, junior, LKS „Stragona”
  • Maja Morsztyn, młodzik, KJ Kietlów
  • Kaja Żuk, junior młodszy, KJ Kietlów
  • Natalia Pawłowicz, junior, KJ „Biały Las”
  • Maja Gugała, junior, SLKS Książ
  • Joanna Zawadka, junior, KJ „Picador”
  • Patrycja Walasiak, junior młodszy, KJ Michałów
  • Maja Chruszcz, junior młodszy, KJ „Volta”
  • Martyna Zielińska, junior, KJ „Pegaz”
  • Agata Stasiak, młodzik, KJ „Bukowiec”

              Zatwierdzono na zebraniu Zarządu DZJ w dniu 24.02.2020.

——————————————————————————————————————–

Sezon 2019:

Przedstawiamy listę zawodników powołanych na do Kadry Wojewódzkiej w kategorii Junior Młodszy. Podstawą powołania jest udział w  Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Regulamin powoływania Kadry Dolnego Śląska: KLIK 

Uchwała Zarządu DZJ w sprawie powołania i finansowania Kadry   KLIK 

Kadra Województwa Dolnośląskiego – Jeździectwo KLIK

Młodzik

Agata Stasiak                      „B” 2009          KJ „Stajnia Bukowiec”

Junior Młodszy

Zuzanna Społowicz             „C” 2007           KJ Jaroszówka

Michał Dubiniak                  „B” 2007           JKS Jaroszówka

Joanna Zawadka                  “B” 2004            KJ „Picador” Wrocław

Kaja Żuk                                „B” 2005            KJ „Picador” Wrocław

Kamila Cygan                       „C” 2004            KJ „Pawlak Equestrian”

Aleksandra Błachno            „A” 2006            KJ Wrocław

Junior

Sara Bętkowska                    „B” 2003             KKJ „Wiktoria”

Julia Pietrzak                         „B” 2003             KKJ „Wiktoria”

Maja Gugała                           „A” 2003            SLKS Książ

Weronika Koroblowska       „B” 2003            KJ „Biały Las” Stajnia Przybylscy

Matylda Dubiniak                 „B” 2003            JKS Jaroszówka

Maksymilian Parkitny          „B” 2003           KJ „Maximus Kowary”

Natalia Zabagło-Pawłowicz  „A” 2002        KJ Biały Las Stajnia Przybylscy

Oliwia Paździora                    „C” 2002          LKS „Stragona” Strzegom

Scroll to top