Zarząd

Małgorzata BrodziakPrezes Zarządu,

Monika Słowik – Vice Prezes ds. organizacyjnych, odpowiedzialna za konkurencję ujeżdżenie, zatwierdzanie propozycji w ujeżdżeniu.

Beata Szuber – Vice Prezes ds. sportowych, odpowiedzialna za konkurencję skoki przez przeszkody, zatwierdzanie propozycji w skokach.

Ewa Formicka – Sekretarz Zarządu DZJ, prowadzenie biura DZJ, nadawanie licencji, klasyfikacja sportowa (klasy sportowe), finanse.

Anna Kierznowska – odpowiedzialna za konkurencję skoki przez przeszkody w kategorii młodzieżowej, szkolenia i Kadra DZJ.

Artur Społowicz – odpowiedzialny za konkurencję WKKW, zatwierdzanie propozycji.

Piotr Morsztyn – odpowiedzialny za konkurencję skoki przez przeszkody a w szczególności organizację zawodów pucharowych (regulaminy),  organizację zgrupowań i szkoleń (w tym licencyjnych).

Anna Krzesiewicz – odpowiedzialna za konkurencje rajdy długodystansowe, powożenie i woltyżerka. Zatwierdzanie propozycji. Kontakt biuro DZJ: telefon: +48 784.902.889.

Mariusz Kleniuk.

——————————————————————————————————————–

Dane kontaktowe: tel. +48 784 902 889

Anna Kierznowska, 606/733 – 087    –  akierznowska@wp.pl 

Małgorzata Brodziak, 691/916 – 193    – malbrodziak@gmail.com 

Monika Słowik, 607/582 – 121    – monika.slowik.wroclaw@gmail.com 

Ewa Formicka, 518/959 – 252    – dzj@djz.wroclaw.pl 

Piotr Morsztyn, 882/127 – 272    – piotr.morsztyn@gmail.com 

Artur Społowicz, 602/485 – 114    – arturspolowicz@wp.pl 

Anna Krzesiewicz, 603/499 – 848    – asanek10@wp.pl 

Beata Szuber, 601/788 790    – beataszuber@interia.pl    

Mariusz Kleniuk, 574/183 – 366 

——————————————————————————————————————–

Wojewódzki koordynator szkolenia jeździeckiego – Piotr Krysmann: tel. 606 914 528, mail: info@vital-horse.pl

——————————————————————————————————————–

Komisja Rewizyjna:

  • Grzegorz Przybylski
  • Piotr Mazurek
  • Jerzy Świteńki.

——————————————————————————————————————–

Delegaci na Walny Zjazd PZJ:

  • Małgorzata Brodziak (wybrana w odrębnym głosowaniu)
  • Hubert Kierznowski,
  • Artur Społowicz,
  • Mariusz Kleniuk,
  • Beata Szuber,
  • Grzegorz Przybylski,
  • Jacek Tokarski,
  • Wiesław Apanasewicz,
  • Marcin Konarski.

Delegaci rezerwowi:

  • Jacek Pękalski (wybrany w odrębnym głosowaniu),
  • Jerzy Rafalak,
  • Anna Krzesiewicz,
  • Jerzy Sawka,
  • Monika Słowik.

——————————————————————————————————————–

Lista Egzaminatorów na Odznaki Jeździeckie z Dolnego Śląska:

  • Przewodnicząca: Małgorzata Brodziak,
  • Piotr Krysmann,
  • Janusz Lawin,
  • Wiktor Rozpędek,
  • Katarzyna Konarska,
  • Marcin Konarski,
  • Paulina Przybylska,
  • Grzegorz Przybylski,
  • Dominika Książek,
  • Malwina Słowikowska,
  • Piotr Jacek Tokarski.

——————————————————————————————————————–

Protokoły z zebrań Zarządu:

  1. Zebranie Zarządu w dniu 10.08.2021 r,
  • Regulamin działania Zarządu DZJ: KLIK,
  • Protokół zebrania: KLIK.

2. Następne zabranie Zarządu planowane jest w dniu: 11.10.2021 r. KALENDARZOWE

———————————————————————————————————————-

Archiwum:

Przewiń do góry