Kadra DZJ

Sezon 2023:

Regulamin powoływania i finansowania Kadry DZJ w 2024 r: KLIK

Zasady finansowania Kadry DZJ: KLIK

Potwierdzenie udziału w zgrupowaniu (konsultacji): KLIK

——————————————————————————————————————————-

KADRA DZJ NA DRUGIE PÓŁROCZE 2023: KLIK

  •    Młodzik:

–Michalina Paterska, LKS Stragona Strzegom,

– Iga Ślusarczyk, KJ Folwark Wenus Suszki

– Maja Kościelna, KJ Maximus Kowary

– Maja Morsztyn, KJ Kietlów

– Filip Giżyński, KJ Giżyńscy

– Maria Katarzyna Newerla, KKJ Wiktoria Chrzanów

– Natasza Żegota, KJ Maximus Kowary

  • Junior młodszy:

– Bruno Haniszewski, KJ Folwark Wenus Suszki

– Agata Stasiak, KJ Stajnia Bukowiec

– Zuzanna Kuczerawy, KJ Platan

– Weronika Mucha, JKS Hanna

– Karolina Siwek, KJ „NA KOŃ”

– Jagoda Czop, KJ Biały Las

– Agata Buczek, KJ Stajnia Bukowiec

– Amelia Martyniuk, JKS Jaroszówka

– Iga Ceranka, BPK

– Maja Frymar, Stowarzyszenie Sportowe Vidavia

– Klaudia Bernaś, KKJ Wiktoria Chrzanów

– Barbara Gruszczyńska, KKJ Wiktoria Chrzanów

Oliwia Domagała, OSK Michalscy Trzebnica

– Amelia Grum, KJ Folwark Wenus Suszki

– Iga Aksman, JKS Hanna

– Anna Gonczowska, KJ „NA KOŃ”

– Natalia Gaworczak, KJ Maximus Kowary

– Mario Wiśniewski, LKS Stragona

– Alicja Cimek, KJ „NA KOŃ”

– Julia Matuszyk, KJ Biały Las

– Agata Nowak, Stowarzyszenie Stajnia Promyk Szklary Dolne

– Róża Tomaniewska, KJ Biały Las

– Agata Morawiec, WKJ

– Lena Majda, KJ Partynice

– Maja Żywiczyńska, KJ Biały Las

– Anna Triańska, KJ Maximus Kowary

– Kaja Michnicka, BPK

– Maja Bartosz, KJ Volta

– Stanisław Konarski, LKS Stragona Strzegom

  •   Junior:

– Julia Rohde, LKS Stragona Strzegom

– Rafał Warsz, WKJ Wrocław

– Zuzanna Społowicz, KJ Jaroszówka

– Weronika Krzecka, JKS Jaroszówka

– Laura Gillmaier, Konie Sportowe Gillmaier

– Zuzanna Wiewióra, KJ Pawlak Equestrian Wrocław

– Hanna Wedmańska, LKJ Hippologia Strzegom

– Patrycja Urbaniak, KJ Jaroszówka

– Dominika Mączyńska Hipologia Strzegom

– Maja Szymanowska, KJ Folwark Wenus Suszki

– Weronika Grum, KKJ Wiktoria Chrzanów

– Oliwia Bem, JKS Jaroszówka

– Klaudia Szelechowicz, Karkonoski KJ

———————————————————————————————————————————–

Zawodnicy zakwalifikowani do Kadry B zatwierdzonej przez Zarząd DZJ-u w dniu 27 lutego 2023 r.

UJEŻDŻENIE, SKOKI, WKKW:

  •    Młodzik:

– Michalina Paterska, LKS Stragona Strzegom,

– Iga Ślusarczyk, KJ Folwark Wenus Suszki,

– Maja Kościelna, KJ Horse Team Agri Sudety,

– Maja Morsztyn, KJ Kietlów

– Filip Giżyński, KJ Giżyńscy

  • Junior młodszy:

– Bruno Haniszewski, KJ Folwark Wenus Suszki

– Agata Stasiak, KJ Stajnia Bukowiec

– Zuzanna Kuczerawy, KJ Platan

– Paulina Klimek, JKS Jaroszówka

– Weronika Mucha, JKS Hanna

– Karolina Siwek, KJ „NA KOŃ”

– Krystyna Konarska, KJ Biały Las

– Jagoda Czop, KJ Biały Las

– Bianka Dąbrowska, WKJ Wrocław

– Agata Buczek, KJ Stajnia Bukowiec

– Amelia Martyniuk, JKS Jaroszówka

– Dorian Orłowski, KJ Bella Brzeźnik

– Maja Frymar, Stowarzyszenie Sportowe Vidavia

– Klaudia Bernaś, KKJ Wiktoria Chrzanów

– Oliwia Szczepuła, KS Small Cherry

  •   Junior:

– Aleksandra Błachno, WKJ Wrocław

– Julia Rohde, LKS Stragona Strzegom

– Patrycja Szelechowicz, KKJ

– Róża Wiraszka, LKS Stargona Strzegom

– Rafał Warsz, WKJ Wrocław

– Aleksandra Piątkowska, KKJ Wiktoria Chrzanów

– Alicja Poniatowska, KKJ Wiktoria Chrzanów

– Paulina Jamroz, JKS Jaroszówka

– Maja Szymanowska, KJ Folwark Wenus Suszki

– Weronika Grum, KKJ Wiktoria Chrzanów

– Zuzanna Społowicz, KJ Jaroszówka

– Weronika Krzecka, JKS Jaroszówka

– Laura Gillmaier, Konie Sportowe Gillmaier

– Patrycja Urbaniak, KJ Jaroszówka

– Zuzanna Wiewióra, KJ Pawlak Equestrian Wrocław

Przewiń na górę