Skoki: Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów i Seniorów

Ludzie na podium- DZJ

W dniach 18-20 września 2020 roku na hipodromie ośrodka jeździeckiego Przybylscy Biały Las odbyły się zawody regionalne oraz Mistrzostwa Dolnego Śląska w skokach przez przeszkody w kategoriach Juniorzy, Seniorzy oraz kwalifikacje w kategorii Amatorów.

Mistrzostwa w kategorii Juniorów bezkonkurencyjnie wygrała Matylda Dubiniak z JKS Jaroszówka na koniu KELLY EWITA zdobywając złoty medal. Drugie miejsce zdobyła Martyna Frąckowiak na koniu FLINTSTONE 3, trzecie miejsce na podium wywalczyła Wiktoria Szebysty KJ Ślęża Wrocław na koniu SWEET STAR. Gratulacje!

Wyniki MDLŚL Juniorów: KLIK

W kategorii seniorów najlepsza okazała się Dominika Luty na koniu KARDO VAN’T STEENPUTJE. Drugie miejsce przypadło Janowi Chrzanowskiemu na koniu MEADOW z KJ Ślęża Wrocław. Trzecie miejsce zdobyła Adrianna Jendrośka na koniu CASLLAR DELA PIERRE 13. Serdeczne gratulacje!

Wyniki MDLŚL Seniorów: KLIK

W kategorii Amatorów wystartowało 17 zawodników. 15 zdobyło kwalifikacje (w tym czterech zawodników z 0 punktów karnych) i przystąpią oni do konkursu półfinałowego i finałowego Mistrzostw DLŚL, który odbędzie się 26-27 września w Wielkiej Lipie.