Udane starty Kadry DZJ w skokach przez przeszkody

Z Leszna płyną do nas same wspaniałe wieści – skokowa kadra Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego nie zwalnia tempa po bardzo intensywnym i udanym sezonie otwartym. Nasza utalentowana młodzież podczas ogólnopolskich halowych zawodów dzieci i młodzieży rozgrywanych w Lesznie w terminie 10-12.11.2023 r. po raz kolejny zaprezentowała wyśmienitą formę. Nasz najmłodszy zawodnik Filip Giżyński, zaliczył udane starty w konkursach na styl. Zawodnik zakończył starty w grupie A0 a w finale grupy A1 na kucu Lota zajął wysokie IV miejsce. Malina Łupkowska na swoich dwóch kucach przejechała pięknie konkursy stylowe, uzyskując wysokie miejsca. W finale grupy A2 po bezbłędnym przejeździe zajęła VI miejsce. Amelia Grum na kucu Nirman w finale D-bis zajęła wspaniałe III miejsce. Para ta w obu fazach nie popełniła błędów. Amelka również występowała w zawodach na dużym koniu, na którym w konkursach na styl klasy L uzyskała świetną notę 3,5 pkt. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż Amelka w parze z Deli zaczęła współpracę dopiero w październiku i były to drugie wspólne występy tego teamu.

Bruno Haniszewski zaprezentował wspaniałą dyspozycję aż na 3 koniach !!! Na kucu Goldi Locks wygrał finał grupy C, na klaczy Haity zdobył I miejsce w finale Junior Młodszy, a na koniu Michael Knight był najlepszy w rundzie młodzieżowej oraz w konkursie ściganym klasy N.

Weronika Mucha wraz z koniem Candy Man Equi-Fashion w konkursie na styl klasy P uzyskali świetny wynik 3,5 pkt. Konkurs klasy N dwufazowy pokonali bez pkt karnych. Para też pomyślnie rozpoczyna współpracę.

Agata Buczek wraz z kucem Oliver wygrali konkursy ścigane 90 i 100 cm i byli nie do pokonania w konkursie na styl 95 cm z notą 1 pkt !!! Na dużym koniu Gold Quester w klasie P z oceną stylu Agatka uzyskała wynik 2 pkt.

Agata Stasiak na koniu Macho w konkursie na styl na wysokości 120 cm uzyskała wynik 1 pkt karnego i tym samym zajęła I miejsce !!! W konkursach dwufazowych klasy N i C zajęła miejsce II. W niedzielnym Grand Prix Dzieci po emocjonującej rozgrywce para ta wygrała konkurs nie mając równych sobie !!!

Jak widać nasza młodzież wyróżnia się w konkursach na styl i jest bardzo skuteczna w konkursach ściganych, co wróży ogromne emocje w sezonie halowym.

Ogromne gratulacje dla trenerów i rodziców. Trzymamy kciuki za następne starty. Pamiętajcie kochani, że to półrocze jest bardzo krótkie i niedługo ferie zimowe, co łączy się z wystawianiem ocen półrocznych.