Brązowy medal Mistrzostw Polski w skokach przez przeszkody

Zuzanna Kuczerway KJ Platan Wrocław na klaczy Uraca II brązową medalistką Mistrzostw Polski w skokach przez przeszkody w kategorii wiekowej Dzieci. Wielkie brawa! Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni! W pierwszym półfinale (konkurs zwykły N 120 cm) bez błędów w parkurze z czasem dłuższym od pierwszego o niespełna 6 sekund uplasowała się na 9 miejscu na 44 pary. Jedna zrzutka w drugim półfinale( konkurs zwykły N1 125 cm) uplasowała parę na 17 miejscu w konkursie, a 13 miejscu klasyfikacji Mistrzostw. Niezwykle trudny ze względu na warunki pogodowe dwunawrotowy Finał (125 / 130 cm), pokonany bezbłędnie I i II nawrót dał możliwość udziału w rozgrywce. Sześć zawodniczek w rozgrywce, wygrana z bezbłędnym przejazdem, cztery zawodniczki z jedną zrzutką, jedna z dwoma. Bardzo dobry czas przejazdu pozwolił Zuzannie na zdobycie trzeciego miejsca w konkursie i tym samym zająć miejsce na podium. Ogromne gratulacje!

Kolejna dolnośląska zawodniczka Agata Stasiak KJ Bukowiec na koniu Macho oba półfinały pokonała bez błędów i do finału przystępowała z zerowym kontem. Niestety w pierwszym nawrocie przydarzyła się zrzutka a w drugim dwie zrzutki i ostatecznie ta para zajęła 11 miejsce . To był bardzo dobry start, jesteśmy z tej pary również bardzo dumni i doceniamy wynik, gdyż nawet warunki pogodowe nie ułatwiały rywalizacji. Na 22 miejscu w klasyfikacji Mistrzostw Polski znalazł się reprezentant Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego Bruno Haniszewski KJ Folwark Wenus Suszki na koniu MICHAEL KNIGHT. Gratulujemy startu oraz wyniku w najważniejszej imprezie sezonu.