Złoty medal Pucharu Polski WKKW

W Strzegomiu zakończył się międzynarodowy turniej jeździecki – zawody Strzegom Summer Tour, w ramach którego rozegrano Finał Pucharu Polski WKKW. Na strzegomskich arenach mogliśmy zobaczyć jeźdźców i amazonki w barwach 21 krajów startujących na ponad 230 koniach. Rozegrane zostały cztery konkursy międzynarodowe w krótkim formacie od poziomu jednej do czterech gwiazdek oraz trzy konkursy krajowe. Rozstrzygnięty został także tegoroczny finał Pucharu Polski. Rozgrywki kwalifikujące do finału trwały od marca w całym kraju. Fot. Mariusz Chmieliński

Zuzanna Społowicz na koniu Dzaurus AA z KJ Jaroszówka w Pucharze Polski 2023 roku na poziomie CCI2* wywalczyła złoty medal. Serdeczne gratulacje.

Medaliści Pucharu Polski w WKKW w kategorii młodzików: srebrny medal Michalina Paterska Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu, brazowy medal: Stanisław Konarski Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu. Gratulacje!

Klasyfikacja końcowa Pucharu Polski w WKKW w kategorii młodych jeźdźców: z brązowym medalem Kamila Cygan, Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław. Gratulacje!

Podium konkursu CNC 100 -18: srebrny medal: Rafał Warsz & GARDEN M WKJ Partynice, brązowy medal Karol Miklas & – MACIEJKA KJ Jaroszówka. Gratulujemy!

Podium konkursu CNC 100: drugie miejsce: Artur Społowicz & ESPADAGO, trzecie: Ksawery Śniegucki & NIMBLE.