Szkolenie licencyjne PZJ

Dolnośląski Związek Jeździecki serdecznie zaprasza na szkolenie licencyjne dla instruktorów i trenerów Polskiego Związku Jeździeckiego w dniu 11.02.br. Szkolenie dostępne jest także dla instruktorów rekreacji. Tematyka szkolenia skupiać się będzie wokół pojęcia treningu mentalnego, jego elementów a także roli i znaczenia  pracy mentalnej  w rozwoju sportowym zawodników.

Trening mentalny wykorzystywany jest w wielu dyscyplinach sportowych na całym świecie. Istnieje wiele obszarów,  nad którymi z punktu widzenia psychologii sportu mogą pracować zarówno trenerzy, instruktorzy jak i sami sportowcy. W powszechnym rozumieniu trening mentalny utożsamiany bywa ze zbiorem metod i ćwiczeń psychologicznych, które systematycznie stosowane przez pewien czas doprowadzają np. do większej kontroli nad zachowaniem, emocjami, ukształtowania bądź wzmocnienia pożądanych cech psychicznych np. koncentracji uwagi, czy wzrostu odporności psychicznej. Szkolenie poza częścią teoretyczną, pomyślane jest jako interaktywne spotkanie, gdzie udział uczestników sięga ponad 80% czasu.

Data i godziny szkolenia: 11.02.2023  9:00-17:00

Miejsce: AGRO obiekt hotelowy, Adres: Zwycięska 4, 55-033 Wrocław, Polska

Koszt: 200PLN

Prowadzący: Eliza Skórczyńskabaskill.academy@gmail.com

*UWAGA*

Warunkiem rezerwacji miejsca jest dokonanie opłaty na poniżej podany rachunek bankowy:

Dane do przelewu:

Dolnośląska Federacja Sportu
ul. Borowska 1-3
50-529 Wrocław

Numer konta: Bank Millennium S.A. nr: 22 1160 2202 0000 0002 2730 5164

Tytuł wpłaty prosimy zacząć od słowa „Szkolenie A 11.02.2023 + Imię i nazwisko”.

Ponieważ szkolenie będzie miało charakter warsztatowy liczba miejsc jest ograniczona (max.25) i decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia należy przesyłać na podany adres mailowy: baskill.academy@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!

Eliza Skórczyńska

Ukończyła studia z zakresu socjologii i komunikacji społecznej. Jest dyplomowanym trenerem biznesu i certyfikowanym coachem PCC. Należy do stowarzyszenia ICF (International Coach Federation) Ukończyła kurs facylitatorów „Train The Trainer” akredytowany przez European Association of Horse Assisted Education. Organizowała szkolenia i kliniki jeździeckie dla jeźdźców, instruktorów i trenerów zapraszając utytułowanych sędzów 5* (Peter Holler, Annette Fransen Iacobaeus) oraz wykwalifikowanych sędzów/trenerów krajowych. Sama organizowała i prowadziła szkolenia oraz warsztaty coachingowe dla biznesu i osób indywidualnych z zakresu przywództwa, komunikacji czy zarządzania emocjami. Jest współautorką innowacyjnego projektu finansowanego ze środków europejskich ‘Galopem do Celu. Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych metodą Horse Assisted Education.’ Obecnie jest w trakcie podyplomowych studiów z Psychologii Sportu w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu. Od strony jeździeckiej jest instruktorem jazdy konnej z ponad 20-letnim doświadczeniem, pracowała z jeźdźcami na różnym poziomie zaawansowania. Jest także licencjonowanym sędzią jeździeckim z uprawnieniami I klasy w ujeżdżeniu, sędziuje zawody krajowe i te najwyższej rangi (HPP, MP K, MPS). Od wielu lat doskonali umiejętności sędziowsko- trenerskie uczestnicząc w szkoleniach i klinikach jeździeckich. W samym 2022 brała udział w szkoleniu organizowanym przez IDOC (International Dressage Officials Club) oraz FEI dla sędziów międzynarodowych, które odbywało się w Herning podczas Mistrzostw Świata oraz podczas międzynarodowych zawodów międzynarodowych we Frankfurcie w dniach 15-18 grudnia.

Szkolenie licencyjne PZJ
Przewiń na górę