Zawody Krajowe w WKKW
Strzegom, 18-19.05.2019

WYNIKI KOŃCOWE

2 - LL-85 - (2019-05-19)
    Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)SKOKISKOKISKOKISKOKISKOKIRazemCROSSCROSSCROSSCROSSCROSSRazem
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub C %E %F %Wynik (Result)so.M-ce (Place)Pkt. Przeszk.Pkt. CzasRazemCzasM-ce (Place)Pkt.Pkt. Przeszk.Pkt. CzasRazemCzasR.Wynik (Result)Nagroda
1KIREAOrctová EliškaJC Rusek73,5726,415100058,69126,4000247826,4
2PIELGRZYMWesoła Julia (J.2001)SKJ WJ Piaseccy Equestrian69,2930,714300062,18230,7000246930,7
3ATAKŻołna EwelinaKJ Facimiech70,3629,615240461,10433,602,82,8261736,4
4LOTUS PALITATrunda MiroslavEventing Team63,2136,812800062,78536,80002361936,8
5HANNIBAL-WMWarmus Dominika (MJ.1999)Stowarzyszenie „na koń” w Łagowie62,1437,9121100057,15837,9000246937,9
6EVIT SOONKozon Kamila (MJ.1999)St. KSK Stare Babice60,3639,6121300063,19939,6000252239,6
7ENJOYPelc MilenaKlub Jeździecki Facimiech63,9336,113740464,301240,10002421340,1
8WITO CORLEONENazar Aleksandra (J.2003)KJ Michałówka62,5037,513900060,91637,502,82,8261740,3
9INKLUZNiezgoda GrażynaGabon Walewice60,0040,0121500064,3410400112332141
10NAPASTNIKMaxerová HanaEquiteam z.s.61,4338,6121240457,771442,60332312345,6
11BENEVOLEJirčáková VendulaStáj Aliance Jičín66,7933,21351201258,921845,20332312348,2
12ACHAKoch KrzysztofTowarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego50,0050,0102300059,52215002,82,8262752,8
13KORAKrzyżanowska Hanna (JM.2005)KJ Aromer51,4348,6102200049,142048,60552292553,6
14FOXILAND HITSvobodova AdelaEventing Team67,8632,113400064,65332,1206,826,82711758,9
15CINZANO MKSikorski ŁukaszKJ Aromer Józefin59,2940,7111840460,401744,7018182994562,7
16JUSAIN BOLTBenešová BarboraJS Vrchovany-Obrok,z.s.47,5052,582400058,572252,5013132213365,5
17BARDOLINOVitkouski YaraslauKS Gillmaier59,6440,4121740467,351644,4023,223,23125867,6
18C-COS-ASCurnis ClothildeKJ Bachmat57,1442,9122000058,881542,94022,862,831257105,7
19FINLANDINAFalkowska Ewelina (JM.2005)KJ Aromer Józefin60,3639,6121343,27,285,521946,84024,864,831662111,6
20KALIOPESławik Joanna (JM.2004)bpk64,2935,7126124,816,889,362352,5100
GOLDMARIEFischer Lisa-Marie (J.2001)Reit-und Fahrverein Parthenstein e.V.58,5741,4121900062,571341,4 EL
CEPELIAOrlińska Amelia (J.2002)stajnia magnum60,0040,0121500066,271040 ELI
SYLWESTERBojda Zuzanna (J.2002)Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce54,2945,7112144887,892453,7 ELI
MAGIC BOYGil AgataJKS Gostchorze ELI0


2 - LL-85 - Kuce (2019-05-19)
    Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)SKOKISKOKISKOKISKOKISKOKIRazemCROSSCROSSCROSSCROSSCROSSRazem
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub C %E %F %Wynik (Result)so.M-ce (Place)Pkt. Przeszk.Pkt. CzasRazemCzasM-ce (Place)Pkt.Pkt. Przeszk.Pkt. CzasRazemCzasR.Wynik (Result)Nagroda
1BOUWERSHOF RIFALCOKrasoń Justyna (JM.2006)Klub Jeździecki Czarny Dunajec62,5037,512900061,33637,50992252946,5


2 - L - (2019-05-19)
    Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)SKOKISKOKISKOKISKOKISKOKIRazemCROSSCROSSCROSSCROSSCROSSRazem
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub C %E %F %Wynik (Result)so.M-ce (Place)Pkt. Przeszk.Pkt. CzasRazemCzasM-ce (Place)Pkt.Pkt. Przeszk.Pkt. CzasRazemCzasR.Wynik (Result)Nagroda
1IN GOMERA LStąpor KatarzynaLKS Stragona Strzegom68,4431,614100066,57131,60002251031,6
2MALIVIAZłotnicka Zofia (JM.2005)SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo67,1932,814200061,43232,8000226932,8
3RED HOT CHILI PEPPER MKleniuk MariuszLKJ Hippologia Strzegom66,8833,114300073,68333,10002221333,1
4AVENIDOMączyńska Dominika (JM.2005)LKS Stragona66,5633,414400060,62433,40002241133,4
5GÁLIESlavíková GábinaJezdecký klub FLAMENCO Sloupno65,6334,414700070,07434,4000234134,4
6TURÍNBřezina PavelVOŠ a SZeŠ Benešov65,6334,413700067,81434,4000229634,4
7PLOTERDzięgielewska Karina (JM.2004)St. KSK Stare Babice63,7536,3131600063,211136,30002171836,3
8GOOD GEMINI ZTrunda MiroslavEventing Team63,1336,9132000068,671236,9000231436,9
9CONTINOKacafírková LucieEventing Team63,1336,9132000060,681236,9000228736,9
10FEDORDaransky MiroslavJK Victoria Bristany62,8137,2132400064,681537,2000228737,2
11CZUMINGil AgataJKS Gostchorze62,1937,8132800069,651937,800,80,8237238,6
12HIUSTONGil AgataJKS Gostchorze65,0035,0131140468,302239000230539
13JUGARogoża Klaudia (J.2001)LKS Stragona Strzegom65,6334,414700060,81434,404,84,82471239,2
14ARSENKupczyk Amelia (JM.2004)Pony Sport Wieliczka62,8137,2132440458,382641,20002201541,2
15CERVELLE-WMWarmus Dominika (MJ.1999)Stowarzyszenie „na koń” w Łagowie61,5638,4123100059,802038,402,82,8242741,2
16MAXIMUSMilczarkiewicz Maja (JM.2005)ZKS Drzonków60,6339,4123600060,882439,40222132241,4
17HAMARANTHASvobodova AdelaEventing Team63,1336,9132000069,191236,904,84,82471241,7
18ACAPULCOPańczyk Aleksandra (JM.2005)SKJ WJ Piaseccy Equestrian62,1937,8132840464,442741,8000230541,8
19DEFILADAStąpor KatarzynaLKS Stragona Strzegom65,6334,414780861,982942,4000229642,4
20TEQILA RUFTrunda MiroslavEventing Team64,6935,3141380870,893243,3000229643,3
21REVUEKacafírková LucieEventing Team60,9439,1123400062,462339,104,84,82471243,9
22LEXUSWinograd Dorota (JM.2006)ZKS Drzonków60,9439,1123440460,123143,101,21,2238344,3
23JUSISFalkowska Ewelina (JM.2005)KJ Aromer Józefin63,4436,6131880858,273444,6000226944,6
24FBW LÖNNEKENFischer Lisa-Marie (J.2001)Reit-und Fahrverein Parthenstein e.V.65,0035,0131180865,243043022240545
25HUSARIAKrzemińska Emilia (J.2003)Klub Jeździecki Czarny Dunajec55,6344,4113900061,843344,40222132246,4
26ŁARENNEGierz Aleksandra (J.2002)KJ Aromer Józefin63,7536,3131644,88,885,423545,106,46,42511651,5
27SAHARAPastuszek PatrycjaLKJ Hippologia Strzegom59,0640,912371201271,123852,903,63,6244956,5
28GOBLINPalczewska Zofia (J.2003)SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo64,3835,6131400062,291035,6204,424,42461160
29SKOVGAARDENS LIONHEARTGołębiowska Alicja (J.2002)JKS Jaroszówka64,0635,91315841283,473747,92010,430,42612678,3
30RLG RIVANAVitkouski YaraslauKS Gillmaier63,1336,9132000,40,474,731537,34027,667,630469104,9
31DZIELŻANPakulski MarcinZKS Drzonków66,5633,414400063,03433,40
CASSJOCzajkowska Izabela (J.2003)ZKS Drzonków62,8137,2132400059,271537,2 REZ
SONGMaciejewska Alicja (JM.2004)Klub Sportowy Centaurus61,2538,8123200061,332138,8REZ
EXPECTATION CHRISTIENesterova SvetlanaBiomehanika58,7541,3123840462,973645,3 EL
BACIAR WMVitkouski YaraslauKS Gillmaier66,5633,414400064,05433,4 ELI
CARLACzajkowska Magdalena (J.2003)ZKS Drzonków62,8137,2132400056,381537,2 ELI
FIRE NIGHTUziębło Laura (JM.2005)ZKS Drzonków61,2538,81232 ELI


2 - L - Kuce (2019-05-19)
    Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)SKOKISKOKISKOKISKOKISKOKIRazemCROSSCROSSCROSSCROSSCROSSRazem
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub C %E %F %Wynik (Result)so.M-ce (Place)Pkt. Przeszk.Pkt. CzasRazemCzasM-ce (Place)Pkt.Pkt. Przeszk.Pkt. CzasRazemCzasR.Wynik (Result)Nagroda
1WILLIE BOYKrupa Justyna (JM.2006)KJ Czarny Dunajec62,1937,8132840460,822741,800,40,4236142,2
LIVELLOKurzyńska Lena (JM.2005)KJ Aromer Józefin63,4436,6131840463,392540,6 ELI


2 - 1* - (2019-05-19)
    Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)SKOKISKOKISKOKISKOKISKOKIRazemCROSSCROSSCROSSCROSSCROSSRazem
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub C %E %F %Wynik (Result)so.M-ce (Place)Pkt. Przeszk.Pkt. CzasRazemCzasM-ce (Place)Pkt.Pkt. Przeszk.Pkt. CzasRazemCzasR.Wynik (Result)Nagroda
1NORMAZłotnicka Zofia (JM.2005)SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo66,0933,9141000070,11133,9000262833,9
2GARDEN MWodzicka Amelia (J.2003)LKJ Moszna65,8734,1141100065,20234,10002591134,1
3ALARMMikołajczyk AlinaKJ Facimiech69,1330,914140476,12334,90002571334,9
4COFIDouchová ŠárkaJK Ždírec68,7031,314340476,40435,3000263735,3
5RED SUNRISE 2Gillmaier Julia (MJ.2000)Konie Sportowe Gillmaier68,0432,014540467,585360002531736
6HADRIANPakulski MarcinZKS Drzonków68,2631,714480869,86839,7000264639,7
7DELICIEUX MSkupień KamilLKJ Moszna65,4334,6131280874,931042,60002561442,6
8DALIJAMaan Vaije (MJ.1999)Ratsastusseura Skara65,4334,6131280,48,478,471143000270043
9CHAMBERLAINS BOYKoch AntjeReitverein Am Kirchholz Rippersroda65,0035,0131480872,751143000267343
10FIGARO 7Sukdolák PatrikJK Korzár Mladé Bříště62,3937,6122340473,66941,6022275543,6
11IN PERSONAWicenciak Aleksandra (J.2003)Racocki klub jeździecki64,7835,2131546,410,493,891945,60002531745,6
12GRANTSlavíková GabrielaJK FLAMENCO Sloupno64,3535,6131680870,951343,6022275545,6
13DEXTERHavlová Anna (J.2003)JK Vysoká61,7438,3132580874,842146,30002531746,3
14CORALLatus Paulina (MJ.2000)LKS Stragona Strzegom60,0040,0122780867,1322480002412948
15DAVINCIWiraszka Jakub (J.2002)LKS Stragona Strzegom68,0432,01451201268,7314440442801048
16HEKTORHosa Emilia (JM.2004)ZKS Drzonków52,6147,4113140472,742451,40002591151,4
17ADMIRAŁRodź Natalia (JM.2005)KJ Aromer62,1737,813242002068,842657,8010,810,82972768,6
18NEJRANZawadzińska ZofiaKlub Jeździecki Hipodrom Five Oaks58,4841,5122940469,631845,5207,227,22881872,7
19LIBERTY SONFaltusová AdélaJezdecký klub Zámecký vrch66,3033,714840,84,879,78738,52015,235,23083873,7
20CONTINAKrasnodębska Klara (J.2002)SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo63,9136,113181201270,482348,12012323003080,1
21MONITOKupczyk Amelia (JM.2004)Pony Sport Wieliczka57,8342,212301601666,892758,2600602664118,2
ARLEENEčerová NikolaHorse Academy66,5233,513740476,23637,5 ELI
DORRYTPawlak JoannaKJ Pawlak Equestrian Wroclaw63,9136,1131880869,991544,1 ELI
HATTRICKSzynkiewicz Wiktoria (MJ.1999)LZJ Drama Zbrosławice59,3540,6122840477,751744,6 ELI
QADROS MER.Kleniuk MariuszLKJ Hippologia Strzegom60,6539,4132642,46,483,282045,8 ELI
DANTEWalczuch Roksana (MJ.1999)Sportowy Klub Jeździecki OMEGA64,3535,613161601672,022551,6 ELI
GOLDEN GIRLŚniegucki KsaweryKonie Sportowe Gillmaier69,1330,915185,213,290,571544,1 RT
GOYA EWITAPiskadło Agata (JM.2004)LKS Stragona Strzegom63,9136,11318 ELI
CAIROKabelka JaromírJK Železnice63,2636,71321 ELI
DONNA RIVENDELLHajnos WioletaKJ Czarny Dunajec63,2636,71321 ELI


1 - 2* - (2019-05-19)
    Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)Ujeżdżenie (Dressage)SKOKISKOKISKOKISKOKISKOKIRazemCROSSCROSSCROSSCROSSCROSSRazem
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub C %B %F %Wynik (Result)so.M-ce (Place)Pkt. Przeszk.Pkt. CzasRazemCzasM-ce (Place)Pkt.Pkt. Przeszk.Pkt. CzasRazemCzasR.Wynik (Result)Nagroda
1SZENILARozbiewska Weronika (J.2003)SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo74,5070,2527,629100082,86127,60003321527,6800 PLN
2CONA CIABřezina PavelVOŠ a SZeŠ Benešov71,7570,5028,930200079,13228,90003331428,9600 PLN
3SACRAMENTOWyszkowska Maja (MJ.2000)SKJ WJ Piaseccy Equestrian73,5066,0030,329300075,34330,30003143330,3500 PLN
4APORTMichałek MarcinKJ Facimiech66,5070,2531,627640476,06635,60003242335,6300 PLN
5DANCE BOYCharpin Mikołaj (J.2002)Sportowy Klub Jeździecki WJ Piaseccy Equestrian65,7568,5032,9271040474,55736,9000340736,9200 PLN
6MONARIOGil AgataJKS Gostchorze63,2561,7537,5241900074,93837,50003361137,5
7ARIZONADouchová ŠárkaJK Ždírec57,5062,5040,0242200079,001040000340740
8COCO RICOLetal LukasJK Victoria Bristany69,5066,5032,028780881,4911400003232440
9BRODWAYKleniuk MariuszLKJ Hippologia Strzegom68,5066,5032,527880883,851240,50003351240,5
10SZACH MATKleniuk MariuszLKJ Hippologia Strzegom67,0067,2532,9271080879,311440,90003291840,9
11GEISHAKleniuk MariuszLKJ Hippologia Strzegom61,7563,5037,425171201283,502149,4000341649,4
12TESS 3Orctová EliškaJC Rusek67,7567,0032,627900073,84432,6206,426,43631659
13CYMESMaxerová HanaEquiteam z.s.60,5060,2539,6242140471,841543,620020339863,6
14GEA-SFortuniak RoksanaKJ Pawlak Equestrian Wrocław61,0064,2537,4251780872,841845,4200203361165,4
15QAIDSukdolák PatrikJK Korzár Mladé Bříště57,2558,2542,324251201278,762354,33118,849,839447104,1
16DONNA SUMMER MSkupień KamilLKJ Moszna61,7566,7535,82615120,812,885,101948,66020,880,839952129,4
GRENADAŚnioch SaraJKS Dako-Galant Skibno71,0066,2531,428580876,02939,4 RT
SYMFONIA MKarlińska AleksaLKS Stragona Strzegom68,2570,0030,928440481,72534,9 ELI
QUIDO 9Letal LukasJK Victoria Bristany58,5060,0040,8252300080,671340,8 ELI
KALMAKałużyńska Julia (J.2001)ZKS Drzonków63,0062,5037,3251680874,721645,3 ELI
CONEN GIRLGontowiuk Katja (J.2001)ZKS Drzonków57,5059,7541,4242440469,751745,4 ELI
BENEFISCzuchaj Nikolina (J.2003)Klub Jeździecki Aromer67,5066,5033,026121601673,662049 ELI
BAZYLIAKopka Sikorska AgnieszkaKJ Aromer66,7566,2533,527132002082,982253,5 ELI
FALLENKozon Kamila (MJ.1999)St. KSK Stare Babice61,2561,2538,824201601674,602454,8 ELI
JEDWABNY PYŁCygan Kamila (JM.2004)KJ Pawlak Equestrian Wrocław68,7563,0034,12714 ELI



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (EVENT Promotion, Morawa 36, 58-150 Strzegom, P2-092013-1)