Kalendarz DZJ 2021

Zapraszamy wszystkich Organizatorów imprez jeździeckich na poziomie zawodów regionalnych do zgłoszeń terminów planowanych wydarzeń do aktualnie tworzonego Kalendarza DZJ do dnia 25 listopada 2020 roku. Zgłoszenie do kalendarza jest bezpłatne. W dniu 30 listopada o godzinie 17.00 zapraszamy na zebranie kalendarzowe DZJ, podczas którego zostanie zatwierdzony ostateczny kalendarz DZJ. O miejscu spotkania poinformujemy w późniejszym terminie w informacji mailowej, przewidujemy zebranie on-line na platformie Microsoft Teams.

Przypominamy o zasadach organizacji kalendarza: zawody w tej samej konkurencji nie mogą się odbywać w tym samym terminie, prosimy zwracać uwagę na duże imprezy wyższe rangą i w ich terminie możliwie nie planować swoich, liczymy na wzajemne poszanowanie oraz merytoryczną dyskusję na temat terminów. Chętni do organizacji zawodów rangi Mistrzostw i Pucharów proszeni są o podanie terminów. Jeżeli w danej konkurencji zgłosi się więcej niż jeden organizator Zarząd ogłosi konkurs ofert. Czekamy na informacje mailowe od Was na adres: izabela.bek.kaczkowska@gmail.com

Mamy nadzieję, że sportowa rywalizacja w sezonie 2021 będzie liczna, a także jak zawsze profesjonalnie zorganizowana dzięki Wam Organizatorom. Dziękujemy Wam za ogrom pracy, który włożyliście w organizację zawodów w roku 2020. To był trudny organizacyjnie rok. Na szczęście w tak trudnym czasie pandemii udało się bezpiecznie oraz na wysokim poziomie sportowym spotykać na hipodromach. Dziękujemy w imieniu Zarządu DZJ oraz wszystkich zawodników, trenerów oraz sponsorów.

Kalendarz DZJ 2021
Scroll to top