Ujeżdżenie: wspaniała arena na Partynicach

Wielu z nas z ogromnym sentymentem wróciło na arenę na wrocławskie Partynice, ale byli też zawodnicy goszczący u nas pierwszy raz. Świadczy o tym wiele miłych słów, które spływają do organizatorów Zawodów Regionalnych, Eliminacji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz kwalifikacji do Mistrzostw Polski Młodych Koni.

“Miło jest znowu zobaczyć arenę na Partynicach”,

“Zdobyłam tu swój pierwszy medal”,

“Dziękujemy za zawody. Pierwszy raz mieliśmy okazję być na Partynicach i bardzo nam się podobało. Jedne z przyjemniejszych zawodów i piękne miejsce. Pozdrawiamy za Szczecina Kościno Team”.

W zabytkowym otoczeniu drewnianych trybun dla publiczności, wybudowanych w 1907 roku oraz z okazałym torem wyścigowym w tle, tym razem prezentowały się konie ujeżdżeniowe. Rekordowa liczba, aż 105 koni z całej Polski ale także goście z Niemiec, stanęło do rywalizacji sportowej w najbardziej eleganckiej konkurencji olimpijskiej Ujeżdżeniu. Rozegrano konkursy towarzyskie, regionalne, kwalifikacyjne ale przede wszystkim wyłoniono najlepszych zawodników, którzy niebawem zmierzą się w Finale Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Jeździectwie. Sukcesy cieszą najbardziej , więc dla nas jest ogromną radością fakt zajęcia II miejsca w konkursie eliminacyjnym OOM w kategorii konie reprezentantki gospodarzy Aleksandry Błachno na Travenort’s Diabolo. Sukcesem jest również zajęcie pierwszego miejsca w kategorii kuce, dolnośląskiej zawodniczki Róży Wiraszka na kucu Fudge z LKS Stragona Strzegom oraz drugiego miejsca Julii Włoch na kucu Pataszon z KJ Pawlak Equestrian. Mamy nadzieję na dalsze sukcesy tych zawodniczek szczególnie w Finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Wyniki eliminacji OOM: KUCE, KONIE.

Wyniki zawodów: KLIK

Dziękujemy organizatorom: Wrocławski Klub Jeździecki oraz gospodarzom Wrocławski Tor Wyścigów Konnych, w imieniu zawodników oraz Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego za tak wspaniałe zawody w ujeżdżeniu i czekając na następne imprezy pozdrawiamy Was serdecznie.

Zdjęcia: Katarzyna Broda. Link do albumu: KLIK

Zapraszamy na Partynice już niebawem, za dwa tygodnie na zawody regionalne i towarzyskie. Panel zgłoszeń: KLIK

Aleksandra Błachno na Travenort’s Diabolo z Wrocławskiego Klubu Jeździeckiego

Ujeżdżenie: wspaniała arena na Partynicach
Scroll to top