Ujeżdżenie: Zapraszamy do Kliczkowa

Zapraszamy na Regionalne i Towarzyskie Zawody w Ujeżdżeniu Memoriał imienia Barona Henryka Geringer de Oedenberg – II edycja18 lipca 2020 roku, Zamek Kliczków.

Organizatorzy:
– Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe “Na koń” w Łagowie
– KJ ŁSR-S “Na koń” w Łagowie
– Klub Jeździecki BRAWURA przy Stajni u Jasinka
– Zamek Kliczków
– Dolnośląski Związek Jeździecki

Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich zawodników na zawody ujeżdżeniowe, które odbędą się w przepięknej scenerii zamkowej na terenie Zamku Kliczków. Czworobok umieszczony będzie tuż przed samym zamkiem.
Zawody te są memoriałem Barona Henryka Geringer de Oedenberg – wieloletniego pracownika Zakładu Hodowli Koni i Jeździectwa Wydziału Biologii i Hodowli Zwierząt Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
Prof. dr hab. Henryk Gernger de Oedenberg był wybitnym uczonym i zootechnikiem, genetykiem, międzynarodowym sędzią jeździeckim, sędzią wyścigowym i biegłym sądowym, wychowawcą wielu pokoleń specjalistów, promotorem prac doktorskich i magisterskich, autorem wielu publikacji naukowych, w tym oryginalnych prac twórczych i monografii. Człowiek ten był budowniczym polskiego jeździectwa. Pozostanie w naszej pamięci jako wspaniały Człowiek, zapalony podróżnik, miłośnik koni.
Składamy hołd i czcimy pamięć Barona organizując te zawody oraz startując w nich.

Zgłoszenia do konkursów: KLIK
Propozycje zawodów: KLIK


Dodatkowo rozegrany zostanie konkurs klasy C-1 – warunkiem rozegrania jest zgłoszenie się do niego minimum 4 zawodników. W planie zawodów mamy 5 konkursów towarzyskich oraz 7 konkursów regionalnych. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.Wśród konkursów towarzyskich – Konkurs nr 1 – Parajeździecki Pierwszy Krok. Ponadto można przymierzyć się do egzaminu na brązową odznakę jeździecką i zdać próbny egzamin jadąc konkurs nr 3. Aspirantów na srebrną odznakę jeździecką zapraszamy do zdania próbnego egzaminu jadąc konkurs nr 4. Potem już tylko należy stawić się na właściwe egzaminy na Partynice i zdać egzaminy przed tą samą komisją.

“Kochani – mamy 4 boksy – w sprawie ich wynajęcia proszę kontaktować się z panem Janem Bodziannym – Jasinkiem tel. 501545538. Czekają na Was wspaniałe puchary, flo i drobne nagrody rzeczowe. Jak zawsze organizatorzy czekają z otwartymi ramionami a Zamek Kliczków pragnie nas wszystkich królewsko ugościć. Nie zapomnijmy o obostrzeniach:
https://pzj.pl/sites/default/files/Zawody%20Covid%2022%2006%202020.pdf

Czekamy na zgłoszenia i dla Was dopinamy wszystko na ostatni guzik. Trenujcie kochani i do miłego zobaczenia na zawodach – Ania Krzesiewicz i Jan Bodzianny”.

Ujeżdżenie: Zapraszamy do Kliczkowa
Scroll to top