WKKW: Finał Pucharu Polski

Od czwartku do niedzieli 26-29 września 2019 roku w ramach zawodów międzynarodowych WKKW w Baborówku odbył się Finał Pucharu Polski WKKW.  143 zawodników w trzech klasach międzynarodowych i trzech klasach krajowych walczyło o wynik ale także o medale Pucharu Polski WKKW. Najmłodsza dolnośląska zawodniczka w kategorii Młodzików Zuzanna Społowicz z KJ Jaroszówka zajęła czwarte miejsce po bezbłędnym krosie oraz zerowym parkurze. W kategorii Juniorów Młodszych na poziomie CNC 1* piąte miejsce zajęła Kamila Cygan z KJ Pawlak Equestrian Wrocław. Brązowy medal Pucharu Polski w konkursie międzynarodowym na poziomie CCI2* w kategorii Młodych Jeźdźców zdobyła Julia Gillmaier z KJ Gillmaier. Srebrny medal Pucharu Polski w kategorii Seniorów w konkursie międzynarodowym na poziomie CCI 4* zdobył  Mariusz Kleiniuk z LKJ Hipologia Strzegom.  Serdecznie gratulujemy wyników wszystkim dolnośląskim zawodnikom biorącym udział w zawodach tej rangi.