Ujeżdżenie: Relacja z Rybnicy

W Rybnicy zakończyły się trzydniowe zmagania zawodników na Zawodach Ogólnopolskich i Regionalnych w Ujeżdżeniu. Dolnośląscy zawodnicy startowali nie tylko w konkursach regionalnych ale także ogólnopolskich. W klasie C regionalnej bezsprzecznie najlepsza, przez trzy dni zdobywając pierwsze miejsce, okazała się zawodniczka OSK Michalscy Trzebnica Aleksandra Matkiewicz na koniu Call Me Maybe (Fot.).  Trzy razy pierwsze miejsce w klasie N regionalnej uzyskała Izabela Dyrek-Matuszewska na koniu Diamant’s Dior z Karkonoski KJ. Jej koleżanki klubowe, reprezentantki gospodarzy, również z powodzeniem zajmowały pierwsze miejsca na różnych poziomach. W klasie D regionalnej zawodniczka Natalia Gajda na koniu OK, w klasie L i P Karolina Piątkowska na kucu Marika, w klasie L regionalnej Karolina Worotnik na koniu Marrie Queen. Dwa razy pierwsze miejsce w klasie D regionalnej uzyskała Martyna Mikiewicz na koniu gama Hit z SK Dębno. W klasie L regionalnej pierwsze miejsce zdobyła Anata Kalwara i Top Pleasure (L1) oraz Olga Mieszczak na koniu Oxford (L3) z KJ Michałów.

W konkursach ogólnopolskich w klasie CC najlepsze dolnośląskie zawodniczki: Ewelina Gos na koniu Gold Quaterback z SK Dębno, zdobyła raz drugie (CC3) i raz trzecie miejsce (CC2) oraz Anna Kierznowska na koniu Heracles była trzecia w konkursie CC4.

W przepięknym górskim krajobrazie, w miłej, rodzinnej atmosferze, w różnorodnych warunkach klimatycznych zakończyły się letnie zawody w Rybnicy. Gratulujemy wyników wszystkim zawodnikom.

Wyniki zawodów: KLIK

Fot. Katarzyna Broda (faraa)