Ujeżdżenie dla skoczków – szkolenie w Zakrzowie

Zapraszamy w imieniu organizatora na szkolenie ujeżdżenia dla zawodników skoków przez przeszkody, które odbędzie się w dniach 28 lutego – 1 marca 2020 roku w Zakrzowie. Szkolenie prowadzone będzie przez parę trenerów Andrzej Sałacki i Mariusz Steciura w hali Ośrodka Szkolenia Olimpijskiego w Zakrzowie. Treningi ujeżdżeniowe na przeszkodach będą odbywały się w trzyoosobowych grupach o zbliżonym poziomie zaawansowania.

Jeżeli skaczesz przez przeszkody powinieneś mieć ujeżdżonego konia. Skoki są prostsze jeśli Twój koń wie co to zebranie i właściwie reaguje na pomoce jeźdźca. Gdy rozumie prawidłowy kontakt, wie czym jest rozluźnienie, jak wygląda pokonywanie przeszkód w harmoni i odpowiednim tempie, jak wygląda prawidłowe skrócenie, dodanie i pokonanie zakrętów. Wszystko to ma wpływ na posłuszeństwo Twojego konia. Sprawdź czy jesteś na właściwej drodze.

Zapraszamy na szkolenie ujeżdżenia dla zawodników skoków przez przeszkody, które odbędzie się w dniach 28 lutego – 1 marca 2020 roku w Zakrzowie. Szkolenie prowadzone będzie przez parę trenerów Andrzej Sałacki i Mariusz Steciura w hali Ośrodka Szkolenia Olimpijskiego w Zakrzowie. Treningi ujeżdżeniowe na przeszkodach będą odbywały się w trzyoosobowych grupach o zbliżonym poziomie zaawansowania.

Andrzej Sałacki to dwunastokrotny medalista Mistrzostw Polski, aktualny trener młodzieżowej Kadry Narodowej ujeżdżenia, członek zarządu Międzynarodowego Klubu Trenerów Ujeżdżenia (IDTC) oraz wiceprezes Środkowoeuropejskiej Grupy Roboczej Ujeżdżenia (CED).
Mariusz Steciura to reprezentant Polski w kategoriach juniorów i seniorów, czterokrotny uczestnik Mistrzostw Polski seniorów oraz Wicemistrz Bułgarii w skokach przez przeszkody.

Zgłoszenia i informacje: KLIK