A, B, C i E na Dolnym Śląsku

Najbliższy weekend zapowiada się niezwykle urozmaicony. Będziemy mieli niewątpliwą okazję oglądania sportowych, jeździeckich emocji. Cztery dyscypliny jeździeckie na terenie Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego, Zwody Ogólnopolskie i Regionalne: Ujeżdżenie (dział A Jeździectwa), Skoki przez przeszkody (B), WKKW (C) i Woltyżerka (E).

W Ośrodku Jeździeckim Arkadia Wielka Lipa koło Obornik Śląskich rozegrane zostaną dwudniowe zawody regionalne i towarzyskie w skokach przez przeszkody. W pięknym otoczeniu oraz na profesjonalnym, kwarcowym podłożu rozegranych zostanie 12 konkursów regionalnych LL, L, P, N i C oraz cztery towarzyskie mini LL. Organizator przewidział nagrody finansowe i rzeczowe. Na miejscu jest możliwość skorzystania z hotelu Villa Barbara oraz dobrego wyżywienia.

Link do list startowych i wyników

Na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych zagości elegancka i artystyczna dyscyplina woltyżerka. Po raz pierwszy, od wielu lat nieobecności na trenie Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego, będziemy mogli podziwiać akrobatykę na koniu prezentowaną przez dzieci oraz dorosłych. Zawodnicy będą rywalizowali indywidualnie oraz w zespołach. Mamy również dolnośląską reprezentację i będziemy mogli jej kibicować. Zapraszamy w sobotę i niedzielę!

Stajnia Rybnica koło Jeleniej Góry zaprasza Zawody Ogólnopolskie w randze CDN Zawody Regionalne oraz eliminacje do MPMK w ujeżdżeniu. Przez trzy dni, od piątku do niedzieli, zawodnicy będą rywalizowali w 33 konkursach ujeżdżeniowych.

Link do list startowych i wyników

Ludowy Klub Jeździecki Stragona Strzegom zaprasza na  Zawody Krajowe w WKKW. Szczegółowy program to następujące wydarzenia: sobota 18.05.2019 Ujeżdżenie – Arena C 8.00 – CNC 2* 11.30 – CNC 1*. Ujeżdżenie – Arena D 8.00 – CNC L 12.15 – CNC LL. Skoki  – Arena A CNC L, CNC LL – bezpośrednio po próbie ujeżdżenia, 15.45 – CNC 2* 17.00 – CNC 1*. Niedziela 19.05.2019 9.00 – CNC LL, CNC L, CNC 1*, CNC 2*, 15.00 – Dekoracja – pieszo.   

   Link do list startowych i wyników

Zapraszamy na dużą dawkę sportowych emocji.