Skoki: Dzieci i młodzież w Białym Lesie

W dniach od 2 do 4 sierpnia 2019 roku  na hipodromie Ośrodka Jeździeckiego Stajnia Przybylscy Biały Las 162 konie i 116 zawodników rywalizowało w Zawodach Ogólnopolskich Dzieci i Młodzieży oraz Zawodach Regionalnych w skokach przez przeszkody. W konkursie finałowym Grupy A 1 najlepsza dolnośląska młodziczka Agata Stasiak  z KJ Stajnia Bukowiec na koniu Ikona zajęła 5 miejsce. Pierwszego dnia w konkursach na styl uzyskała ocenę 2,5 pkt. i zajęła dwa razy drugie miejsce natomiast w konkursach dokładności po bezbłędnie pokonanym parkurze zajęła dwa razy pierwsze miejsce. Gratulujemy naszej młodej zawodniczce. W Finale Grupy A 2 startował Michał Dubiniak (Junior młodszy) na koniu Fiesta Ewita z JKS Jaroszówka i po dwóch dniach uzyskał w konkursach 7, 8,  2 i 11 miejsce, a konkurs finałowy ukończył na 11 miejscu. Siódme miejsce w Finale Grupy C uzyskała Nikola Panarowicz (Junior młodszy) na koniu Maroko z KJ Bonanza Jędrzychowice. W finale Grupy D bis juniorka KKJ Wiktoria Sara Bętkowska na koniu Manchester zajęła wyskoki drugie miejsce. Serdecznie gratulujemy.

Juniorka z JKS Jaroszówka Matylda Dubiniak na dwóch koniach Sparkling Darka Knight oraz Fiarstown Micheal przez dwa dni w konkursach na styl i zwykłych zajmowała wysokie 2, 2, 3, 4, 1, 1 i 1 miejsce. Ostatecznie w konkursie finałowym Grand Prix D i E na koniu Fiarstown Micheal zajęła drugie miejsce. Gratulujemy!

Dolnośląska młodzież i dzieci bardzo dobrze zaprezentowały się na zawodach tak wysokiej rangi. Gratulujemy uzyskanych wyników oraz włożonej mozolnej pracy w codzienne treningi.

Dobra organizacja, ciepła atmosfera, sportowa rywalizacja oraz przepiękne okoliczności przyrody w Białym Lesie na Dolnym Śląsku za każdym razem są podstępne dla wszystkich przybyłych gości. Do zobaczenia na następnych zawodach.