Mamy kwalifikacje do Finału OOM WKKW

Dolny Śląsk WKKW stoi. Cztery zawodniczki na pięciu koniach z Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego w Regionie IV uzyskało kwalifikacje do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w dyscyplinie WKKW. A są to:  Dominika Mączyńska LKS „Stragona” Strzegom, Kamila Cygan KJ Pawlak  Equestrian Wrocław,  Agata Piskadło LKS „Stragona” Strzegom, Zuzanna Społowicz KJ Jaroszówka (na dużych koniach) oraz na kucach: Zuzanna Społowicz KJ Jaroszówka, a pierwsza na liście rezerwowej jest: Kaja Żuk KJ Picador Wrocław.  Gratulujemy awansu! Finał OOM WKKW odbędzie się  29.07 – 31.07.2019 w  Strzegomiu. 

Lista osób zakwalifikowanych WKKW: KLIK

W dyscyplinie ujeżdżenia dwie zawodniczki DZJ znalazły się na liście rezerwowej: na pierwszym miejscu Aleksandra Błachno  z 4you KJ Wrocław, na czwartym: Aleksabdra Kalińska SLKS Książ. Finał OOM w ujeżdżeniu odbędzie się 27.07 – 28.07.2019 w Drzonkowie. 

Lista osób zakwalifikowanych w ujeżdżeniu: KLIK

Ostatnie eliminacje do OOM w skokach odbywają się aktualnie w Białym Lesie. Siedem zawodniczek zrzeszonych w Dolnośląskim Związku Jeździeckim walczy o awans. Niedługo poznamy wyniki oraz dowiemy się kto wystartuje w Finale OOM w skokach przez przeszkody 24.07 – 25.07.2019 w Drzonkowie. 

Listy startowe i wyniki ZXR i elim. OOM Biały Las: KLIK