..

ogłoszenia

Published on Lipiec 4th, 2018 | by Administrator

0

Kilka słów o SRK Kliczków

Mamy ogromny zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w zawodach w sportowych rajdach konnych organizowanych po raz pierwszy na Zamku Kliczków oraz po raz pierwszy na Dolnym Śląsku.

Trasy naszych rajdów przebiegają wyłącznie przez Bory Dolnośląskie, stanowiące największy i najatrakcyjniejszy pod wieloma względami kompleks leśny w Polsce. Gwarantujemy Państwu znakomite podłoże piaszczyste i trawiaste z niewielkimi różnicami wzniesień i możliwością tworzenia dowolnych pętli, bez konieczności przecinania asfaltowych dróg publicznych. Bory Dolnośląskie kryją w sobie siatkę ponad 200 km szlaków konnych i tym samym stanowią idealne miejsce do współzawodnictwa w tej pięknej dyscyplinie.

Mamy poparcie naszego Pana nadleśniczego, który jest przyjaźnie nastawiony do sportów konnych. Zapewnimy Państwu niezapomnianą scenerię z historycznym Zamkiem w tle w zamian za pomoc w zdobywaniu doświadczenia w roli organizatora SRK. Już w tym roku udało się zapewnić nagrody finansowe oraz bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Przy okazji tych zawodów odbędzie się wiele imprez towarzyszących. Jednak przede wszystkim pragniemy powrócić do „starej szkoły” i przywołać rajdową atmosferę z dawnych lat oraz zwyczaj integracji przy ognisku. Mamy nadzieję, iż wraz z nami zapiszą Państwo pierwszą stronę w księdze sportowych rajdów konnych na Dolnym Śląsku oraz przyczynią się Państwo do wpisania się naszych zawodów na stałe do kalendarza rajdowego.

Chcielibyśmy corocznie zwiększać rangę naszej imprezy sportowej a tym samym stworzyć możliwość rozwoju dyscypliny w naszym kraju i umożliwić Państwu współzawodnictwo na światowym poziomie na ojczystej ziemi. Zatem zapraszamy serdecznie, rodzinna atmosfera oraz rywalizacja fair play gwarantowane.

Do miłego zobaczenia!

                                                                                                                               Organizatorzy

Tags: , , ,


About the AuthorDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top ↑