Europejski Festiwal Konny na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice

 

Serdecznie zapraszamy na szkolenia z czołowymi polskimi trenerkami jeździectwa naturalnego odbywające się podczas Europejskiego Festiwalu Konnego na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice.

 

09 września 2019  Szkolenie z Justyna Rucińską – instruktorem rekomendowanym przez Karen Rohlf. Wiedzę i doświadczenie zdobywała uczestnicząc w kursach „Parelli Natural Horsemanship”, “Ujeżdżenie, naturalnie” – cyklu prowadzonym przez Karen Rohlf, kursach jeździectwa akademickiego „Academic Art of Riding by Bent Branderup”, a także na zajęciach „Dressage for Welness” prowadzonych przez Manolo Mendeza. Z wykształcenia jest psychologiem ze specjalnością psychologii zwierząt oraz psychologii sportu co doskonale wykorzystuje w swojej pracy z końmi.

 

10 września 2019  Szkolenie z Katarzyną Jasińską – od 20 lat zajmuje się treningiem ludzi i koni, bazując zarówno na naturalnych, jak i klasycznych metodach. Doskonaliła swoje umiejętności w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwajcarii oraz w Stanach Zjednoczonych. Ukończyła liczne szkolenia, między innymi zdobywając międzynarodową licencję instruktora szkoły Parelli Natural Horsemanship 2*. Jest wychowanką najlepszych na świecie nauczycieli, m.in. Lindy i Pata Parellich, Karen Rohlf, Berniego Zambail’a, Waltera Zettle’a, dr. Roberta Millera i wielu innych.

 

12 września 2019  Szkolenie z Julią Opawską – to jedyny w Polsce certyfikowany 3* instruktor naturalnego jeździectwa Parelli Natural Horsemanship! Od 17 lat zajmuje się jeździectwem naturalnym. W minionych latach prowadziła szkolenia w Polsce, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Oficjalnie ukończyła czwarty i tym samym najwyższy poziom PNH we wszystkich czterech dziedzinach (On-Line, Liberty i Freestyle w 2009 i Finesse w 2013). Uprawnienia instruktorskie PNH zdobyła w 2012 roku w Wielkiej Brytanii. Wiedzę i doświadczenie zdobywała pod okiem m. in.: Pata i Lindy Parelli (założycieli PNH), Berniego Zambail (5* instruktor i Master Horse Development Specialist), Tiny Giordano (4* instruktor i jeden z członków założycieli Parelli Faculty), Karen Rohlf (Dressage Naturally), Elaine Butler (Ride With Your Mind).

 

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich, którzy swoją codzienną pracę chcieliby wzbogacić o zagadnienia z zakresu jeździectwa naturalnego, a także do tych, którzy chcą poprawić swoje relacje z końmi, harmonię oraz skuteczność komunikacji opartej na partnerstwie. Podczas szkoleń dowiecie się w jak sposób trenować, aby wasz koń był ufny, chętny i bezpieczny.

 

Zapraszamy osoby chętne do udziału z koniem oraz słuchaczy.

Koszt udziału w szkoleniu:

  • uczestnik z koniem – 270 zł
  • słuchacz – 100 zł
  • boks dla konia – 61,50 zł / dzień

Zapisy prosimy przesyłać na adres: szkolenia@torpartynice.pl

 

W zgłoszeniu należy podać: imię nazwisko, formę uczestnictwa w szkoleniu.

W przypadku uczestników z końmi dodatkowo imię konia, płeć oraz zapotrzebowanie na boks.

Uczestników z końmi prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy przed dokonaniem wpłaty.

Wpłaty należy dokonać najpóźniej dwa tygodnie przed datą szkolenia, poniżej dane do przelewu:

Gmina Wrocław – WTWK Partynice, ul. Zwycięska 2, 53-033 Wrocław

PKO BP 64 1020 5226 0000 6202 0449 1189

Tytuł: Szkolenie z ( imię nazwisko trenera) , imię i nazwisko uczestnika

Potwierdzenie przelewu prosimy przesłać na adres: szkolenia@torpartynice.pl

 

Serdecznie zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona!