Miesięczne archiwum: Lipiec 2017

Dolnośląskie sukcesy na OOM

Miło nam poinformować, że w tym roku dolnośląskie Zawodniczki wywalczyły trzy medale na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży!

W ujeżdżeniu na dużych koniach złoto wywalczyła Maja Gugała, a srebro Natalia Zabagło-Pawłowicz!

W WKKW na dużych koniach na podium stanęła Oliwia Paździora z LKS Stragona Strzegom zdobywając srebrny medal.

Zawodniczkom oraz Trenerom i Rodzicom serdecznie gratulujemy wspaniałej formy i zdobytych medali!

Pozostałe warte odnotowania wyniki to 7 miejsce Martyny Zielińskiej (KS Pegaz Chwałowice) i 11 Wiktorii Woźniak (Karkonoski KJ) w Skokach przez przeszkody oraz 6 miejsce Alicji Gołębiowskiej (JKS Jaroszówka) w WKKW.

Odznaki w Victorze

W środę, 30 sierpnia, w Ośrodku Jeździeckim przy Stadninie Koni Victor w Siedlcu odbędzie się Egzamin na Brązową, Srebrną i Złotą Odznakę Jeździecką.

W skład komisji wchodzą: Małgorzata Brodziak, Włodzimierz Gajda i Wiktor Rozpędek.

Dane Organizatora:

ul Jeździecka 11, 55-095 Siedlec

tel: 510 929 889, 503 772 702.

 

Kadra Juniorów Młodszych Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego

Kadra Juniorów Młodszych Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego we Wrocławiu.
Zarząd DZJ we Wrocławiu powołuje w skład kadry Juniorów Młodszych na drugie półrocze 2017 następujące zawodniczki:
1. Matylda Dubiniak, JKS JAROSZÓWKA,
2. Alicja Gołębiowska, JKS  JAROSZÓWKA,
3. Maja Gugała, BPK  STAJNIA ŚWIĘCICCY LUBIECHÓW,
4. Weronika Koroblowska, KJ BIAŁY LAS PRZYBYLSCY,
5. Martyna Kucharska, KJ JAROSZÓWKA,
6. Oliwia Paździora, LKS STRAGONA STRZEGOM,
7. Wiktoria Woźniak, KKJ JELENIA GÓRA,
8. Joanna Zawadka, KJ PICADOR WROCŁAW,
9. Natalia Zabagło-Pawłowicz, SLKS  KSIĄŻ,
10. Martyna Zielińska, KJ PEGAZ CHWAŁOWICE.

Rezerwa kadry:
1. Agata Piskadło, LKS STRAGONA STRZEGOM,
2. Kaja Żuk, KJ PICADOR WROCŁAW.

Podstawą powołania kadry  był udział i uzyskane kwalifikacje w zawodach eliminacyjnych do finałów OOM  POCZERNIN  2017.

                                     V-ce prezes d/s sportowych DZJ  Wrocław
                                      Wiesław  Apanasewicz

Zakwalifikowani na Olimpiadę

Przedstawiamy wykaz zawodników z Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego we Wrocławiu zakwalifikowanych do Finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w tym roku w Poczerninie:

A – Ujeżdżenie

Duże konie:
1. Maja Gugała,  BPK,
2. Natalia Zabagło -Pawłowicz,  SLKS  KSIĄŻ,

Kuce:
3. Alicja Gołębiowska, JKS JAROSZÓWKA,
Rezerwowa (3) Kaja Żuk,  KJ PICADOR WROCŁAW,

B – Skoki

Duże konie:
1. Martyna Zielińska, KS PEGAZ  CHWAŁOWICE,
2. Wiktoria Woźniak,  KKJ  JELENIA GÓRA,
3. Weronika Koroblowska,  KJ  BIAŁY LAS  PRZYBYLSCY,
4. Matylda Dubiniak, JKS  JAROSZÓWKA,

Kuce:
5. Joanna Zawadka,  KJ PICADOR WROCŁAW,
Rezerwowa (1) Matylda Dubiniak, JKS  JAROSZÓWKA,

C – WKKW

Duże konie:
1. Oliwia Paździora, LKS  STRAGONA STRZEGOM,
2. Martyna Kucharska, KJ JAROSZÓWKA,

Kuce:
3. Alicja Gołębiowska, JKS JAROSZÓWKA,
Rezerwowa (3) Agata Piskadło, LKS STRAGONA STRZEGOM.

W tym roku zgłoszenia do Finałów OOM POCZERNIN 2017 zawalifikowani Zawodnicy dokonują indywidualnie poprzez portal zgłoszeniowy: ZawodyKonne.com
Uczestnicy finałów OOM  mają udział w wyżej wymienionych zawodach finansowany przez Ministerstwo Sportu: wpisowe, boks i zakwaterowanie.
WFS we Wrocławiu i DZJ Wrocław finansują okolicznościową odzież dla zawodników i zwracają koszty dojazdu do miejsca rozgrywania Finałów.

UWAGA! Zawodniczki, które uczestniczyły w Finałach OOM w poprzednich latach proszone są o zabranie ze sobą kamizelek i koszulek w dolnośląskich barwach.

                                                    V-ce prezes d/s sportowych DZJ Wrocław
                                                     Wiesław Apanasewicz